Adamet sp. jawna W. Gajdek A. Pęczar
ul. Chmaja 4
35-105 Rzeszów

 

Szanowni Państwo z przyjemnością informujemy, iż otrzymaliśmy dofinansowanie do projektu o nazwie: „Opracowanie technologii i uruchomienie produkcji wyrobów ze stopów aluminium w gat.  EN AW-6060 oraz EN AW-6082 w procesie odlewania ciągłego z elektromagnetycznym układem modyfikacji struktury”.

Głównym celem realizacji projektu jest opracowanie technologii i wdrożenie do produkcji wyrobów ze stopów aluminium w gat. EN AW-6060 oraz EN AW-6082 uzyskiwanych w innowacyjnym procesie odlewania ciągłego z elektromagnetycznym układem modyfikacji struktury w strefie przykrystalicznej systemu chłodzenia pierwotnego. W procesie produkcyjnym stosowanym materiałem bazowym będzie wyłącznie klasyfikowany złom aluminiowy. Produkty odlewane o drobnoziarnistej strukturze krystalicznej poddane zabiegom specjalistycznej obróbki cieplnej pozwolą na uzyskiwanie tanich wyrobów o wysokich własnościach użytkowych, które z powodzeniem konkurować będą z wyrobami wyciskanymi.

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość

 

 

W związku z realizacją projektu „Opracowanie technologii i uruchomienie produkcji wyrobów ze stopów aluminium w gat. EN AW-6060 oraz EN AW-6082 w procesie odlewania ciągłego z elektromagnetycznym układem modyfikacji struktury” Adamet Witold Gajdek, Adam Pęczar sp. jawna zawraca się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na: