Biuro handlowe Rzeszów:
ul. Chmaja 4
godz. otwarcia biura: poniedziałek – piątek  8.00-16.00

Joanna Fabińska tel. 570 020 319, e-mail:  joanna@zlomy.eu
Robert Możdrzeń tel. 506 238 694, e-mail:  robert@zlomy.eu
 
Biuro handlowe Stalowa Wola:
godz. otwarcia biura: poniedziałek – piątek  8.00-16.00

Andrzej Pomykała tel. 797 383 599, e-mail:  a.pomykala@zlomy.eu

 
Skupy złomów:

Rzeszów, ul. Chmaja 4
godz. otwarcia skupów: poniedziałek – piątek 8.00-16.00 , sobota 8.00-12.00 
Piotr Borawiak – tel. 512 775 244, e-mail:  piotr@zlomy.eu
Paweł Siewierski – tel: 502 460 455
 
Rzeszów, ul. Broniewskiego 1
godz. otwarcia skupów: poniedziałek – piątek 8.00-16.00 , sobota 8.00-12.00 
Sebastian Łapa – tel. 502 460 246, e-mail:  sebastian@zlomy.eu
 
Sanok, ul. Przemyska 24
godz. otwarcia skupu: poniedziałek – piątek 8.00-16.00 , sobota 8.00-12.00
Natanael Cyran tel. 797 398 474, e-mail:  sanok@zlomy.eu

 

Dział finansowo-księgowy:
godz. otwarcia biura: poniedziałek – piątek  8.00-16.00

Beata Wikiera e-mail:  beata@zlomy.eu
Agnieszka Świder e-mail:  agnieszka@zlomy.eu
tel.690 939 051

 

Adamet Witold Gajdek Adam Pęczar Spółka Jawna

ul. Chmaja 4, 35-021 Rzeszów
NIP PL 5170111043 , REGON 180010071
tel/fax 17 857 64 69

 

Pola oznaczone symbolem * są polami wymaganymi